(+381 11) 2463-465

Disk prednji PAGID 51808PRO - Bravo II Stilo JTD

3.900 din
51808PRO
Na lageru

Minimalna količina za artikal "Disk prednji PAGID 51808PRO - Bravo II Stilo JTD" je 2.

 

MarkaModelccmKWKSGodište
ALFA ROMEO  155 (167) 1995  140  190  1992.01 - 1997.12 
ALFA ROMEO 155 (167) 1995 137 186 1992.01 - 1997.12
ALFA ROMEO 155 (167) 2492 121 165 1992.02 - 1996.09
ALFA ROMEO 155 (167) 2492 120 163 1992.10 - 1997.12
ALFA ROMEO 155 (167) 2499 92 125 1993.04 - 1997.12
CHRYSLER DELTA 1368 88 120 2011.08 -
CHRYSLER DELTA 1598 88 120 2011.08 -
FIAT 500 1368 99 135 2008.08 -
FIAT 500 1368 103 140 2010.05 -
FIAT 500 C 1368 103 140 2009.09 -
FIAT BRAVA (182) 1998 113 154 1998.09 - 2000.08
FIAT BRAVO I (182) 1998 108 147 1995.10 - 1998.07
FIAT BRAVO I (182) 1998 113 154 1998.07 - 2001.10
FIAT BRAVO II (198) 1368 88 120 2007.09 -
FIAT BRAVO II (198) 1598 66 90 2008.03 -
FIAT BRAVO II (198) 1598 77 105 2008.03 -
FIAT BRAVO II (198) 1598 88 120 2008.03 -
FIAT BRAVO II (198) 1910 85 116 2006.11 -
FIAT BRAVO II (198) 1910 88 120 2007.04 -
FIAT BRAVO II (198) 1910 66 90 2007.04 - 2008.12
FIAT BRAVO Van (198) 1598 77 105 2008.03 -
FIAT COUPE (FA/175) 1995 140 190 1993.11 - 1996.08
FIAT CROMA (154) 1995 110 150 1987.06 - 1996.08
FIAT CROMA (154) 2492 119 162 1993.06 - 1996.08
FIAT DOBLO (119) 1242 48 65 2001.03 -
FIAT DOBLO (119) 1242 59 80 2005.09 -
FIAT DOBLO (119) 1248 51 70 2004.12 - 2005.05
FIAT DOBLO (119) 1248 55 75 2005.05 -
FIAT DOBLO (119) 1248 62 84 2005.10 -
FIAT DOBLO (119) 1368 57 77 2005.10 -
FIAT DOBLO (119) 1368 63 86 2009.08 -
FIAT DOBLO (119) 1796 76 103 2003.09 - 2006.01
FIAT DOBLO (119) 1796 84 114 2006.01 -
FIAT DOBLO (119) 1796 82 112 2006.05 - 2010.07
FIAT DOBLO (119) 1910 46 63 2001.03 -
FIAT DOBLO (119) 1910 74 100 2001.10 -
FIAT DOBLO (119) 1910 77 105 2003.07 -
FIAT DOBLO (119) 1910 88 120 2005.10 -
FIAT DOBLO Cargo (223) 1242 48 65 2001.03 -
FIAT DOBLO Cargo (223) 1242 59 80 2001.11 -
FIAT DOBLO Cargo (223) 1248 51 70 2004.05 - 2006.12
FIAT DOBLO Cargo (223) 1248 55 75 2005.10 - 2010.01
FIAT DOBLO Cargo (223) 1248 62 84 2006.08 -
FIAT DOBLO Cargo (223) 1368 57 77 2005.10 -
FIAT DOBLO Cargo (223) 1368 63 86 2009.08 -
FIAT DOBLO Cargo (223) 1796 84 114 2002.02 -
FIAT DOBLO Cargo (223) 1796 76 103 2003.09 - 2006.01
FIAT DOBLO Cargo (223) 1910 46 63 2001.03 -
FIAT DOBLO Cargo (223) 1910 74 100 2001.10 -
FIAT DOBLO Cargo (223) 1910 77 105 2003.07 -
FIAT DOBLO Cargo (223) 1910 88 120 2006.12 -
FIAT FIORINO kombi (225) 1248 70 95 2009.07 -
FIAT IDEA 1598 88 120 2008.05 -
FIAT IDEA 1598 85 116 2010.08 -
FIAT IDEA 1598 86 117 2010.08 -
FIAT IDEA 1747 96 131 2010.08 -
FIAT IDEA 1747 97 132 2010.08 -
FIAT IDEA 1796 82 112 2005.09 - 2010.07
FIAT IDEA 1796 82 112 2005.09 - 2010.07
FIAT IDEA 1796 84 114 2006.01 -
FIAT IDEA 1796 85 115 2007.09 - 2008.12
FIAT IDEA 1796 81 110 2008.01 - 2010.07
FIAT IDEA 1910 74 101 2004.01 -
FIAT LINEA (323) 1368 84 114 2007.09 -
FIAT LINEA (323) 1368 88 120 2007.09 -
FIAT LINEA (323) 1368 112 152 2008.10 -
FIAT LINEA (323) 1597 80 109 2008.07 -
FIAT LINEA (323) 1598 77 105 2009.06 -
FIAT LINEA (323) 1747 96 131 2010.09 -
FIAT LINEA (323) 1747 93 126 2010.09 -
FIAT LINEA (323) 1747 97 132 2010.09 -
FIAT LINEA (323) 1838 96 130 2008.10 - 2010.08
FIAT LINEA (323) 1839 93 126 2009.06 -
FIAT LINEA (323) 1839 97 132 2010.09 -
FIAT LINEA (323) 1855 94 128 2008.07 -
FIAT MAREA (185) 1998 108 147 1996.09 - 1999.04
FIAT MAREA (185) 1998 113 154 1999.04 - 2001.01
FIAT MAREA (185) 1998 110 150 2001.01 - 2002.05
FIAT MAREA (185) 2387 91 125 1996.09 - 1999.04
FIAT MAREA (185) 2387 96 130 1999.04 - 2002.05
FIAT MAREA Weekend (185) 1998 108 147 1996.09 - 1999.04
FIAT MAREA Weekend (185) 1998 113 154 1999.04 - 2003.02
FIAT MAREA Weekend (185) 1998 110 150 2001.01 - 2002.05
FIAT MAREA Weekend (185) 2387 91 125 1996.09 - 1999.04
FIAT MAREA Weekend (185) 2387 96 130 1999.04 - 2002.05
FIAT QUBO (225) 1248 70 95 2010.07 -
FIAT STILO (192) 1747 98 133 2001.10 - 2006.11
FIAT STILO (192) 1747 90 122 2002.06 - 2004.12
FIAT STILO (192) 1796 76 103 2004.01 - 2006.11
FIAT STILO (192) 1796 90 122 2004.01 - 2006.11
FIAT STILO (192) 1796 84 114 2005.09 - 2010.11
FIAT STILO (192) 1910 85 115 2001.10 - 2006.11
FIAT STILO (192) 1910 59 80 2002.02 - 2006.11
FIAT STILO (192) 1910 74 100 2005.09 - 2006.11
FIAT STILO (192) 1910 88 120 2005.09 - 2006.11
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1368 70 95 2004.01 - 2008.08
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1596 76 103 2003.01 - 2008.08
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1598 77 105 2005.03 - 2007.12
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1747 98 133 2003.01 - 2008.08
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1796 76 103 2004.01 - 2008.08
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1796 90 122 2004.01 - 2008.08
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1796 84 114 2005.09 - 2008.08
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1910 59 80 2003.01 - 2008.08
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1910 85 115 2003.01 - 2008.08
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1910 93 126 2003.09 - 2008.08
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1910 103 140 2004.01 - 2008.08
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1910 100 136 2004.04 - 2008.08
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1910 66 90 2004.09 - 2008.08
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1910 74 100 2005.09 - 2008.08
FIAT STILO Multi Wagon (192) 1910 88 120 2005.09 - 2008.08
FIAT STILO Multi Wagon (192)  1910 110 150 2005.09 - 2008.08
LANCIA DELTA I (831AB0) 1585 122 166 1986.08 - 1993.05
LANCIA DELTA I (831AB0) 1995 122 166 1986.11 - 1988.08
LANCIA DELTA I (831AB0) 1995 130 177 1986.12 - 1992.12
LANCIA DELTA I (831AB0) 1995 133 181 1987.10 - 1989.02
LANCIA DELTA I (831AB0) 1995 144 196 1989.03 - 1991.09
LANCIA DELTA II (836) 1995 137 186 1993.06 - 1999.08
LANCIA DELTA II (836) 1995 142 193 1996.07 - 1999.08
LANCIA DELTA III (844) 1368 88 120 2008.09 -
LANCIA DELTA III (844) 1598 85 116 2008.08 -
LANCIA DELTA III (844) 1598 88 120 2008.09 -
LANCIA DELTA III (844) 1598 77 105 2011.04 -
LANCIA LYBRA (839AX) 1747 96 131 1999.07 - 2005.10
LANCIA LYBRA (839AX) 1910 77 105 1999.07 - 2000.09
LANCIA LYBRA (839AX) 1910 81 110 2000.09 - 2001.05
LANCIA LYBRA (839AX) 1910 85 116 2001.05 - 2005.10
LANCIA LYBRA (839AX) 1998 113 154 1999.07 - 2000.09
LANCIA LYBRA (839AX) 1998 110 150 2000.09 - 2005.10
LANCIA LYBRA (839AX) 2387 99 135 1999.07 - 2001.02
LANCIA LYBRA (839AX) 2387 103 140 2000.09 - 2002.05
LANCIA LYBRA (839AX) 2387 110 150 2002.05 - 2005.10
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1747 96 131 1999.07 - 2005.10
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1910 77 105 1999.07 - 2000.09
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1910 81 110 2000.09 - 2001.05
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1910 85 116 2001.05 - 2005.10
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1998 113 154 1999.07 - 2000.09
LANCIA LYBRA SW (839BX) 1998 110 150 2000.09 - 2005.10
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2387 99 135 1999.10 - 2000.09
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2387 103 140 2000.09 - 2005.10
LANCIA LYBRA SW (839BX) 2387 110 150 2002.05 - 2005.10
LANCIA MUSA (350) 1248 66 90 2006.09 -
LANCIA MUSA (350) 1598 85 116 2008.07 -
LANCIA MUSA (350) 1598 88 120 2008.07 -
LANCIA MUSA (350) 1910 74 101 2004.10 -
LANCIA THEMA (834) 1995 110 150 1986.07 - 1990.05
LANCIA THEMA (834) 1995 133 181 1988.12 - 1990.06
LANCIA THEMA (834) 1995 104 141 1989.02 - 1992.05
LANCIA THEMA (834) 1995 130 177 1989.04 - 1992.05
LANCIA THEMA (834) 1995 112 152 1992.08 - 1993.12
LANCIA THEMA (834) 1995 148 201 1992.10 - 1994.07
LANCIA THEMA (834) 2959 126 171 1992.08 - 1994.07
LANCIA THEMA SW (834) 1995 133 181 1988.12 - 1990.06
LANCIA THEMA SW (834) 1995 110 150 1989.01 - 1992.03
LANCIA THEMA SW (834) 1995 104 141 1989.02 - 1992.05
LANCIA THEMA SW (834) 1995 130 177 1989.04 - 1993.03
LANCIA THEMA SW (834) 1995 112 152 1992.05 - 1994.07
LANCIA THEMA SW (834) 1995 148 201 1992.11 - 1994.07
LANCIA THEMA SW (834) 2959 126 171 1992.09 - 1994.07

 

OE Brojevi
ALFA ROMEO 46403088
ALFA ROMEO 46403959
ALFA ROMEO 46445004
ALFA ROMEO 46448168
ALFA ROMEO 46455892
ALFA ROMEO 60806135
ALFA ROMEO 60810404
ALFA ROMEO 60812422
ALFA ROMEO 60813038
ALFA ROMEO 82433918
ALFA ROMEO 82440356
ALFA ROMEO 82450657
ALFA ROMEO 82451746
APEC braking DSK651
ATE 24012201471
ATE 24032201471
ATE 422147
AUGROS 5290080P
BARUM BAR22147
BENDIX 561387B
BOSCH 0986478810
BRADI 100202F
BREMBO 09313710
BREMBO 09493910
BREMBO 09493911
BREMBO 09493914
BREMBO 9493914
DELPHI BG2407
FERODO 09962414
FERODO DDF220
FERODO DDF220C1
FIAT 46403088
FIAT 46403959
FIAT 46448168
FIAT 60812422
FTE BS3766
HELLA 51808
HELLA 51808PRO
HELLA PAGID 355102381
HELLA PAGID 355102391
HELLA PAGID 8DD355102381
HELLA PAGID 8DD355102391
JURID 561387J
LANCIA 82433918
LANCIA 82451746
MGA D1169
MINTEX MDC616
NATIONAL NBD348
NK 209923
OBTEC A/S 815161614V
OPTIMAL BS3161
PAGID 51808
PAGID 51808PRO
QUINTON HAZELL BDC3766
REMSA 631611
ROADHOUSE 631611
sbs 1815209923
TEXTAR 89016300
TEXTAR 92053500
TEXTAR 92053503
TEXTAR 98200052201
TEXTAR 98200053501
TRISCAN 812010131
TRW DF1741
TRW DF1779
TRW DF2566
VALEO 185130
VALEO 186266
WAGNER WGR02201
ZIMMERMANN 110220900
ZIMMERMANN 110220920
ZIMMERMANN 110220970
ZIMMERMANN 110220972
ZIMMERMANN 110220975
ZIMMERMANN 92053503

 

Proizvođač:
Pagid

Nema podataka

Napišite komentar

Pokušavamo da budemo što precizniji u opisu proizvoda, ali ne garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Za detaljnije informacije o artiklu, načinu isporuke i za sva pitanja možete nas kontaktirati na (+381) 011/2463-465.