(+381 11) 2463-465

Pločice prednje JURID 573074J Stilo 1.6 Bravo

2.690 din
573074J
Na lageru
+

 

  • Debljina [mm]: 17,1
  • Tag: ECE-R90
  • Širina: [mm]: 122,8
  • Visina: [mm]: 53,3

 

ModeloznakaccmkWKSTipGodište
FIAT DOBLO (119)          
(2001/03 - /)
  DOBLO (119) 1.9 JTD (223AXE1A) 223 B2.000 1910 74 100 MPV
01/10 - /
  DOBLO (119) 1.6 16V (223AXD1A) 182 B6.000 1596 76 103 MPV
01/10 - /
  DOBLO (119) 1.3 D Multijet 223 A9.000 1248 62 84 MPV
05/10 - /
  DOBLO (119) 1.9 D Multijet 186 A9.000 1910 88 120 MPV
05/10 - /
  DOBLO (119) 1.4 350 A1.000 1368 57 77 MPV
05/10 - /
  DOBLO (119) 1.6 Natural Power 182 B6.000 1596 76 103 MPV
02/09 - /
  DOBLO (119) 1.9 JTD 223 B1.000 1910 77 105 MPV
03/07 - /
  DOBLO (119) 1.3 JTD 199 A2.000 1248 55 75 MPV
05/05 - /
FIAT DOBLO Cargo (223)          
(2001/03 - /)
  DOBLO Cargo (223) 1.9 JTD 223 B1.000 1910 77 105 Box
03/07 - /
  DOBLO Cargo (223) 1.3 JTD 16V 188 A9.000 1248 51 70 Box
04/05 - /
  DOBLO Cargo (223) 1.4 350 A1.000 1368 57 77 Box
05/10 - /
  DOBLO Cargo (223) 1.6 Natural Power 182 B6.000 1596 76 103 Box
02/09 - /
  DOBLO Cargo (223) 1.3 D Multijet 199 A2.000 1248 55 75 Box
05/10 - /
  DOBLO Cargo (223) 1.6 16V (223ZXD1A) 182 B6.000 1596 76 103 Box
01/10 - /
  DOBLO Cargo (223) 1.9 JTD (223ZXE1A) 182 B9.000 1910 74 100 Box
01/10 - /
  DOBLO Cargo (223) 1.3 JTD 16V Multijet 223 A9.000 1248 62 84 Box
06/08 - /
  DOBLO Cargo (223) 1.9 JTD Multijet 186 A9.000 1910 88 120 Box
06/12 - /
FIAT STILO (192)          
(2001/10 - /)
  STILO (192) 1.4 16V 843 A1.000 1368 70 95 Hatchback
04/01 - /
  STILO (192) 1.4 16V 192 B2.000 1368 66 90 Hatchback
05/03 - /
  STILO (192) 1.2 16V (192_XA1B) 188 A5.000 1242 59 80 Hatchback
02/02 - /
  STILO (192) 1.6 16V (192_XB1A) 182 B6.000 1596 76 103 Hatchback
01/10 - /
  STILO (192) 1.6   1596 100 136 Hatchback
05/04 - /
  STILO (192) 1.6 16V 192 B30 1598 77 105 Hatchback
05/05 - /
FIAT BRAVO II (198)          
(2006/11 - /)
  BRAVO II (198) 1.9 D Multijet 937 A5.000 1910 110 150 Hatchback
07/04 - /
  BRAVO II (198) 1.4 192 B2.000 1368 66 90 Hatchback
07/04 - /
FIAT 500          
(2007/10 - /)
  500 1.4 169 A3.000 1368 74 100 Hatchback
07/10 - /
  500 1.3 D Multijet 199 B1.000 1248 70 95 Hatchback
09/12 - /
  500 1.4 Abarth 312 A1.000 1368 118 160 Hatchback
08/08 - /
FIAT LINEA (323)          
(2007/06 - /)
  LINEA (323) 1.3 D Multijet 199 A3.000 1248 66 90 Saloon
07/06 - /
  LINEA (323) 1.4 350 A1.000 1368 57 77 Saloon
07/06 - /
FIAT PUNTO EVO          
(2008/07 - 2012/02)
  PUNTO EVO 1.4 199 A7.000 1368 55 75 Hatchback
09/07 - 12/02
  PUNTO EVO 1.3 D Multijet 199 B2.000 1248 51 69 Hatchback
08/07 - 12/02
  PUNTO EVO 1.4 LPG 350 A1.000 1368 57 78 Hatchback
09/06 - 12/02
  PUNTO EVO 1.4 350 A1.000 1368 57 77 Hatchback
09/10 - 12/02
  PUNTO EVO 1.4 16V 955 A6.000 1368 77 105 Hatchback
09/10 - 12/02
  PUNTO EVO 1.3 D Multijet 199 A9.000 1248 55 75 Hatchback
09/10 - 12/02
  PUNTO EVO 1.4 Natural Power 350 A1.000 1368 57 78 Hatchback
09/10 - 12/02
FIAT 500 C          
(2009/09 - /)
  500 C 1.4 169 A3.000 1368 74 100 Convertible
09/09 - /
  500 C 1.3 D Multijet 199 B1.000 1248 70 95 Convertible
09/09 - /

  

Zamenski artikli:
FactoryNumber
JURID 573074j
DITAS DFB3678
ACDelco AC693781D
RAICAM 760.2
TRUSTING 330.0
ROADHOUSE 21100.11
BREMBO P 23 108
 
EAN: 33 06430 61001 5
Trade Number: 23705
5713074
573074

 

 O.E. Brojevi:
FIAT 77362194
FIAT 77364798
FIAT 77364919
FIAT 77365465
FIAT 77362091
FIAT 77364393
FIAT 77364477
FIAT 9949273
Proizvođač:
Jurid

Nema podataka

Napišite komentar

Pokušavamo da budemo što precizniji u opisu proizvoda, ali ne garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Za detaljnije informacije o artiklu, načinu isporuke i za sva pitanja možete nas kontaktirati na (+381) 011/2463-465.