(+381 11) 2463-465

Filter ulja Meat&Doria 15318/3

Filter ulja, Meat & Doria
300 din
15318/3
Na lageru
+

 

Oil Filter

Meat Code
15318/3

Oil Filter MEAT & DORIA 15318/3.

  • Tip: na navoj (Screw-on Filter)
  • Dimenzije navoja: M 20 X 1,5
  • Spoljašnji prečnik [mm]: 66
  • Visina[mm]: 90


Koristi se na 346 modela putničkih vozila i 5 komercijalnih vozila

 proizvodjač i modelverzije
ALFA ROMEO  
MITO (955)  
1.4 51Kw 69CV 1368cc
1.4 57Kw 78CV 1368cc
1.4 70Kw 95CV 1368cc
1.4 58Kw 78CV 1368cc
1.4 57Kw 78CV 1368cc
CITROËN  
C-CROSSER (EP_)  
2.4 16V 125Kw 170CV 2360cc
C-CROSSER ENTERPRISE  
2.4 16V 125Kw 170CV 2360cc
C4 AIRCROSS  
1.6 86Kw 117CV 1590cc
1.8 HDi 150 110Kw 150CV 1798cc
1.8 HDi 150 AWC 110Kw 150CV 1798cc
FIAT  
500  
1.2 51Kw 69CV 1242cc
1.2 LPG 51Kw 69CV 1242cc
1.4 74Kw 100CV 1368cc
500 C  
1.2 51Kw 69CV 1242cc
1.4 74Kw 100CV 1368cc
500L  
1.4 70Kw 95CV 1368cc
BRAVA (182)  
1.2 16V 80 60Kw 82CV 1242cc From Engine Number: 140454
1.2 16V 80 59Kw 80CV 1242cc From Engine Number: 140454
BRAVO I (182)  
1.2 16V 80 60Kw 82CV 1242cc From Engine Number: 140454
1.2 16V 80 59Kw 80CV 1242cc From Engine Number: 140454
BRAVO II (198)  
1.4 66Kw 90CV 1368cc
1.4 LPG 66Kw 90CV 1368cc
DOBLO (119)  
1.2 (223AXA1A) 48Kw 65CV 1242cc From construction year: 09.2003
1.4 57Kw 77CV 1368cc
DOBLO Cargo (223)  
1.2 (223ZXA1A) 48Kw 65CV 1242cc From construction year: 09.2003
1.4 57Kw 77CV 1368cc
DOBLO Gro?raumlimousine (152, 263)  
1.4 88Kw 120CV 1368cc
1.4 70Kw 95CV 1368cc
1.4 Natural Power 88Kw 120CV 1368cc
DOBLO Kasten/Kombi (263)  
1.4 88Kw 120CV 1368cc
1.4 70Kw 95CV 1368cc
1.4 Natural Power 88Kw 120CV 1368cc
DOBLO Pritsche/Fahrgestell (263)  
1.4 70Kw 95CV 1368cc
FIORINO Kasten/Kombi (225)  
1.4 Natural Power 57Kw 78CV 1368cc
IDEA  
1.2 16V 59Kw 80CV 1242cc
1.4 57Kw 77CV 1368cc
1.4 16V 70Kw 95CV 1368cc
LINEA (323)  
1.4 57Kw 77CV 1368cc
MAREA (185)  
1.2 16V 60Kw 82CV 1242cc
MAREA Weekend (185)  
1.2 16V 60Kw 82CV 1242cc
PANDA (169)  
1.1 40Kw 54CV 1108cc From Engine Number: 1890666
1.2 51Kw 69CV 1242cc
1.2 44Kw 60CV 1242cc From Engine Number: 1890666
1.2 4x4 44Kw 60CV 1242cc From Engine Number: 1890666
1.2 Bi-Power / Natural Power 44Kw 60CV 1242cc From Engine Number: 1890666
1.2 LPG 51Kw 69CV 1242cc
1.2 LPG 44Kw 60CV 1242cc From Engine Number: 1890666
1.4 74Kw 100CV 1368cc
1.4 Bi-Power / Natural Power 57Kw 78CV 1368cc
1.4 Natural Power 51Kw 69CV 1368cc
PANDA (312, 319)  
1.2 51Kw 69CV 1242cc
1.2 LPG 51Kw 69CV 1242cc
PANDA Van (169)  
1.2 51Kw 69CV 1242cc
1.2 44Kw 60CV 1242cc From Engine Number: 1890666
1.2 4x4 51Kw 69CV 1242cc
1.2 4x4 44Kw 60CV 1242cc From Engine Number: 1890666
1.2 LPG 51Kw 69CV 1242cc
1.4 Natural Power 57Kw 78CV 1368cc
PUNTO (176)  
1.2 16V 63Kw 86CV 1242cc From construction year: 09.1998
From Engine Number: 140454
PUNTO (188)  
1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639...) 59Kw 80CV 1242cc
1.2 Natural Power 44Kw 60CV 1242cc Left-hand / Right-hand Traffic:
1.4 70Kw 95CV 1368cc
PUNTO (199)  
1.2 51Kw 69CV 1242cc
1.4 57Kw 78CV 1368cc
1.4 55Kw 75CV 1368cc
1.4 Bifuel 57Kw 78CV 1368cc
1.4 Natural Power 57Kw 78CV 1368cc
PUNTO / GRANDE PUNTO (199)  
1.2 51Kw 69CV 1242cc
1.2 48Kw 65CV 1242cc
1.4 55Kw 75CV 1368cc
1.4 57Kw 77CV 1368cc
1.4 16V 70Kw 95CV 1368cc
1.4 Natural Power 57Kw 78CV 1368cc
PUNTO EVO (199)  
1.2 51Kw 69CV 1242cc
1.2 48Kw 65CV 1242cc
1.4 55Kw 75CV 1368cc
1.4 57Kw 77CV 1368cc
1.4 Natural Power 57Kw 78CV 1368cc
PUNTO Van (199)  
1.4 LPG 57Kw 78CV 1368cc
1.4 Natural Power 57Kw 78CV 1368cc
QUBO (225)  
1.4 Natural Power 57Kw 78CV 1368cc
SEICENTO (187)  
1.1 (187AXB, 187AXB1A) 40Kw 54CV 1108cc From Chassis No.: 1051577
SEICENTO Van (187)  
1.1 (187CXB/C) 40Kw 54CV 1108cc From Chassis No.: 1051577
STILO (192)  
1.2 16V (192_XA1B) 59Kw 80CV 1242cc
1.4 16V 70Kw 95CV 1368cc
1.4 16V 66Kw 90CV 1368cc
STILO Multi Wagon (192)  
1.4 16V 70Kw 95CV 1368cc
1.4 16V 66Kw 90CV 1368cc
STRADA (178E)  
1.2 54Kw 73CV 1242cc From construction year: 05.2001
Engine Code: 188A4000
1.2 44Kw 60CV 1242cc
FORD  
KA  
1.2 51Kw 69CV 1242cc
ISUZU  
GEMINI  
1.7 TD 65Kw 88CV 1686cc
GEMINI (JT)  
1.5 D 37Kw 50CV 1488cc
1.5 TD 49Kw 67CV 1488cc
GEMINI Stufenheck  
1.7 TD 65Kw 88CV 1686cc
GEMINI Stufenheck (JT)  
1.5 D 37Kw 50CV 1488cc
1.5 TD 49Kw 67CV 1488cc
KIA  
CARNIVAL I (UP)  
2.5 V6 121Kw 165CV 2497cc
CARNIVAL II (GQ)  
2.5 V6 110Kw 150CV 2497cc
3.5 143Kw 194CV 3497cc
SORENTO I (JC)  
2.4 102Kw 139CV 2351cc
3.5 V6 143Kw 194CV 3497cc
LANCIA  
MUSA (350)  
1.4 66Kw 90CV 1368cc
1.4 70Kw 95CV 1368cc
1.4 57Kw 78CV 1368cc
1.4 LPG 57Kw 78CV 1368cc
Y (840A)  
1.2 16V (840AD) 63Kw 86CV 1242cc From construction year: 09.1998
From Engine Number: 140454
1.2 16V (840AG1A) 59Kw 80CV 1242cc
YPSILON (843)  
1.2 59Kw 80CV 1242cc
1.4 16V 70Kw 95CV 1368cc
1.4 LPG 57Kw 78CV 1368cc
YPSILON (846)  
1.2 51Kw 69CV 1242cc
1.2 Bifuel 49Kw 67CV 1242cc
MAZDA  
323 F V (BA)  
2.0 24V 106Kw 144CV 1995cc
616  
1.6 55Kw 75CV 1586cc
626 I (CB)  
2.0 66Kw 90CV 1970cc
626 II (GC)  
1.6 59Kw 80CV 1587cc To construction year: 06.1985
2.0 74Kw 101CV 1998cc To construction year: 06.1985
626 II Hatchback (GC)  
1.6 59Kw 80CV 1587cc To construction year: 06.1985
1.6 55Kw 75CV 1587cc To construction year: 06.1985
2.0 74Kw 101CV 1998cc To construction year: 06.1985
626 IV Hatchback (GE)  
2.5 24V 121Kw 165CV 2497cc
2.5 24V 120Kw 163CV 2497cc
818 Kombi  
1.6 55Kw 75CV 1586cc
929 I (LA)  
2.0 66Kw 90CV 1970cc
929 II (HB)  
2.0 66Kw 90CV 1970cc
2.0 74Kw 101CV 1998cc
2.0 i GLX 88Kw 120CV 1998cc
929 II Coupe (HB)  
2.0 66Kw 90CV 1970cc
2.0 74Kw 101CV 1998cc
2.0 i Turbo 88Kw 120CV 1998cc
929 II Kombi (HV)  
2.0 66Kw 90CV 1970cc
929 III (HC)  
2.0 85Kw 115CV 1998cc
2.2 12V 85Kw 115CV 2184cc
2.2 12V 94Kw 128CV 2184cc
2.2 i 100Kw 136CV 2184cc
3.0 125Kw 170CV 2954cc
3.0 140Kw 190CV 2954cc
3.0 i 123Kw 167CV 2954cc
E-SERIE Bus (SR1)  
E2000 63Kw 86CV 1998cc
E-SERIE Kasten (SR2)  
E2000 63Kw 86CV 1998cc
E-SERIE Pritsche/Fahrgestell (SD1)  
E2000 63Kw 86CV 1998cc
E2000 65Kw 88CV 1998cc
E-SERIE Pritsche/Fahrgestell (SD1, SL)  
E2000 71Kw 97CV 1998cc
MPV I (LV)  
3.0 i V6 109Kw 148CV 2954cc
3.0 i V6 (LV10) 113Kw 154CV 2954cc
MX-3 (EC)  
1.8 i V6 98Kw 133CV 1845cc
1.8 i V6 95Kw 129CV 1845cc
MX-6 (GE)  
2.5 24V 121Kw 165CV 2497cc
2.5 i 24V 120Kw 163CV 2497cc
RX 7 II (FC)  
Turbo 147Kw 200CV 1308cc
Turbo 133Kw 181CV 1308cc
Wankel 110Kw 150CV 1308cc
RX 7 II Cabriolet  
Turbo 147Kw 200CV 1308cc
XEDOS 6 (CA)  
2.0 V6 106Kw 144CV 1995cc
2.0 V6 103Kw 140CV 1995cc
XEDOS 9 (TA)  
2.0 118Kw 160CV 1995cc
2.0 24V 105Kw 143CV 1995cc
2.3 24V 155Kw 211CV 2255cc
2.5 147Kw 200CV 2496cc
2.5 24V 123Kw 167CV 2497cc
2.5 V6 120Kw 163CV 2497cc
MITSUBISHI  
ASX (GA_W_)  
1.6 86Kw 117CV 1590cc
1.8 102Kw 139CV 1798cc
1.8 4WD 102Kw 139CV 1798cc
1.8 DI-D 85Kw 116CV 1798cc
1.8 DI-D 110Kw 150CV 1798cc
1.8 DI-D 4WD 85Kw 116CV 1798cc
1.8 DI-D 4WD 110Kw 150CV 1798cc
2.2 Di-D 4WD 110Kw 150CV 2268cc
CARISMA (DA_)  
1.6 (DA1A) 66Kw 90CV 1597cc
1.6 (DA1A) 73Kw 99CV 1597cc
1.6 (DA1A) 70Kw 95CV 1597cc
1.6 (DA1A) 76Kw 103CV 1597cc
1.8 (DA2A) 85Kw 116CV 1834cc
1.8 16V (DA2A) 103Kw 140CV 1834cc
1.8 16V GDI (DA2A) 92Kw 125CV 1834cc
1.8 GDI (DA2A) 90Kw 122CV 1834cc
CARISMA Stufenheck (DA_)  
1.3 (DA6A) 55Kw 75CV 1298cc
1.6 (DA1A) 66Kw 90CV 1597cc
1.6 (DA1A) 73Kw 99CV 1597cc
1.6 (DA1A) 70Kw 95CV 1597cc
1.6 (DA1A) 76Kw 103CV 1597cc
1.8 (DA2A) 85Kw 115CV 1834cc
1.8 16V GDI (DA2A) 92Kw 125CV 1834cc
1.8 GDI (DA2A) 90Kw 122CV 1834cc
2.0 16V GT EVO VI/VII 206Kw 280CV 1997cc
COLT III (C5_A)  
1.3 (C51A) 51Kw 70CV 1299cc
1.3 12V (C51A) 55Kw 75CV 1299cc
1.3 GL (C61A) 44Kw 60CV 1299cc
1.5 (C52A) KAT 66Kw 90CV 1468cc
1.5 GLXi (C52A) 62Kw 84CV 1468cc From construction year: 06.1990
1.8 GTi 16V (C58A) KAT 100Kw 136CV 1836cc
COLT IV (CA_A)  
1.3 GLi 12V (CA1A) 55Kw 75CV 1299cc
1.6 (CA4A) 66Kw 90CV 1597cc
1.6 GLXi 16V (CA4A) 83Kw 113CV 1597cc
1.8 GTi 16V (CA5A) 103Kw 140CV 1834cc
COLT V (CJ_, CP_)  
1300 60Kw 82CV 1299cc
1300 GL,GLX (CJ1A) 55Kw 75CV 1299cc
1600 76Kw 103CV 1597cc
1600 GLX (CJ4A) 66Kw 90CV 1597cc
ECLIPSE I (D2_A)  
2.0 i 16V (D22A, D27A) 110Kw 150CV 1997cc
2.0 i 16V 4WD (D22A, D27A) 110Kw 150CV 1997cc
ECLIPSE II (D3_A)  
2000 GS 16V (D32A) 107Kw 146CV 1997cc
GALANT IV (E3_A)  
1.8 (E32A) 66Kw 90CV 1755cc From construction year: 06.1991
2.0 (E39A, E38A, E33A) 80Kw 109CV 1997cc From construction year: 05.1990
2.0 4WD (E33A, E38A, E39A) 80Kw 109CV 1997cc From construction year: 05.1990
2.0 GTI 16V (E39A, E38A, E33A) 106Kw 144CV 1997cc From construction year: 05.1990
2.0 GTI 16V 4x4 (E38A, E39A, E33A) 106Kw 144CV 1997cc From construction year: 05.1990
GALANT IV Stufenheck (E3_A)  
1.8 (E32A) 66Kw 90CV 1755cc From construction year: 06.1991
2.0 (E39A, E38A, E33A) 80Kw 109CV 1997cc From construction year: 05.1990
2.0 4WD (E39A, E38A, E33A) 80Kw 109CV 1997cc From construction year: 05.1990
2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A) 106Kw 144CV 1997cc From construction year: 05.1990
2.0 GTI 16V 4WD (E38A, E39A, E33A) KAT 110Kw 150CV 1997cc
2.0 GTi 16V 4WD (E39A, E38A, E33A) 106Kw 144CV 1997cc From construction year: 05.1990
GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A)  
1.8 (E52A) 85Kw 116CV 1834cc
1.8 GLSI (E52A) 93Kw 126CV 1834cc
2.0 GLSI (E75A, E55A) 101Kw 137CV 1997cc
2.0 GLSI 4WD (E55A, E75A) 101Kw 137CV 1997cc
2.0 V6-24 (E64A, E54A) 110Kw 150CV 1999cc
2.5 (E88A) 125Kw 170CV 2497cc
2.5 V6-24 4WD (E88A) 125Kw 170CV 2497cc
GALANT V Stufenheck (E5_A, E7_A, E8_A)  
1.8 (E52A) 85Kw 116CV 1834cc
1.8 GLSI (E52A) 93Kw 126CV 1834cc
2.0 GLSI (E75A, E55A) 101Kw 137CV 1997cc
2.0 GLSI 4WD (E55A, E75A) 101Kw 137CV 1997cc
2.0 V6-24 (E64A, E54A) 110Kw 150CV 1999cc
2.5 V6-24 4WD (E88A) 125Kw 170CV 2497cc
GALANT VI (EA_)  
2.0 (EA2A) 100Kw 136CV 1997cc
2.0 (EA2A) 98Kw 133CV 1997cc
2.5 V6 24V (EA5A) 120Kw 163CV 2498cc
2.5 V6 24V (EA5A) 118Kw 160CV 2498cc
GALANT VI Station Wagon (EA_)  
2.0 (EA2W) 100Kw 136CV 1997cc
2.0 (EA2W) 98Kw 133CV 1997cc
2.5 V6 24V (EA5W) 120Kw 163CV 2498cc
2.5 V6 24V (EA5W) 118Kw 160CV 2498cc
L 200 (K7_T, K6_T)  
2.4 4WD (K75T) 97Kw 132CV 2351cc
L 300 Bus (P0_W, P1_W, P2_W)  
1.6 (P02V, P12V) 51Kw 69CV 1598cc From construction year: 05.1990
2.0 (P13T, P03W, P03V, P13V) 66Kw 90CV 1997cc From construction year: 05.1990
2.0 (P13V, P03W, P13T) 64Kw 87CV 1997cc From construction year: 05.1990
2.0 4WD (P13V, P23V, P23W, P03V, P13T) 65Kw 88CV 1997cc From construction year: 05.1990
2.0 4WD (P13V, P23W, P03V, P13T) 66Kw 90CV 1997cc From construction year: 05.1990
2.0 i (P13V, P00W, P03V, P03W, P13T) 83Kw 113CV 1997cc
2.4 (P04W, P14V, P04V) 82Kw 112CV 2351cc
2.4 4WD (P24W, P24V) 80Kw 109CV 2351cc From construction year: 05.1990
2.4 4WD (P24W, P24V) 82Kw 112CV 2351cc
L 300 Kasten (P0_W, P1_W)  
2.0 (P03V, P13V) 64Kw 87CV 1997cc From construction year: 05.1990
2.0 4WD (P23W, P23V) 63Kw 86CV 1997cc
L 400 / SPACE GEAR Bus (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V)  
2.0 16V (PA3V/W, PB3V) 85Kw 115CV 1997cc
2.4 i 4WD (PD4V/W) 97Kw 132CV 2351cc
LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V)  
1.5 (C12V) 61Kw 83CV 1468cc From construction year: 06.1990
1.8 4WD (C37V) 63Kw 86CV 1755cc From construction year: 06.1990
1.8 4WD (C37V) 69Kw 94CV 1755cc
LANCER IV (C6_A, C7_A)  
1.3 12V (C61A) 55Kw 75CV 1299cc
1.5 (C62A) 62Kw 84CV 1468cc From construction year: 06.1990
1.5 12V (C62A) 66Kw 90CV 1468cc From construction year: 06.1990
1.6 16V (C76A, C66A) 83Kw 113CV 1597cc
1.8 GTi 16V (C68A) 100Kw 136CV 1836cc From construction year: 06.1990
LANCER IV Stufenheck (C6_A)  
1.3 (C61A) 51Kw 70CV 1299cc
1.3 (C61A) 44Kw 60CV 1299cc
1.3 12V (C61A) 55Kw 75CV 1299cc
1.5 (C62A) 62Kw 84CV 1468cc From construction year: 06.1990
1.5 12V (C62A) 66Kw 90CV 1468cc From construction year: 06.1990
LANCER SPORTBACK (CX_A)  
1.6 86Kw 117CV 1590cc
1.8 103Kw 140CV 1798cc
1.8 (CX3A) 105Kw 143CV 1798cc
1.8 Bifuel 105Kw 143CV 1798cc
1.8 DI-D 85Kw 116CV 1798cc
1.8 DI-D (CX9A) 110Kw 150CV 1798cc
LANCER Stufenheck (CS_A)  
1.3 60Kw 82CV 1299cc
1.6 (CS3A) 72Kw 98CV 1584cc
LANCER Stufenheck (CY/Z_A)  
1.6 86Kw 117CV 1590cc
1.8 103Kw 140CV 1798cc
1.8 105Kw 143CV 1798cc
1.8 Bifuel 105Kw 143CV 1798cc
1.8 DI-D 85Kw 116CV 1798cc
1.8 DI-D (CY9A) 110Kw 150CV 1798cc
LANCER V (CB/D_A)  
1.3 (CB1A) 55Kw 75CV 1299cc
1.6 (CB4A) 66Kw 90CV 1597cc
1.6 16V (CB4A) 83Kw 113CV 1597cc
1.6 16V 4WD (CD4A) 83Kw 113CV 1597cc
LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W)  
1.6 16V (CB4W) 83Kw 113CV 1597cc
1.6 16V 4WD (CD4W) 83Kw 113CV 1597cc
LANCER VI (CJ-CP_)  
1.3 12V (CK1A) 55Kw 75CV 1299cc
OUTLANDER II (CW_W)  
2.0 108Kw 147CV 1998cc
2.4 Mivec 4WD 125Kw 170CV 2360cc
OUTLANDER III (GG_W, GF_W)   
2.0 110Kw 150CV 1998cc
2.0 4WD 110Kw 150CV 1998cc
2.0 Hybrid 4WD 89Kw 121CV 1998cc
PAJERO I (L04_G, L14_G)  
3.0 V6 (L141G, L146G) 104Kw 141CV 2972cc From construction year: 05.1990
PAJERO II (V3_W, V2_W, V4_W)  
2.4 (V21W, V21C) 82Kw 112CV 2351cc
PAJERO II Canvas Top (V2_W, V4_W)  
1.8 GDI 96Kw 131CV 1834cc
2.4 (V41W, V21W, V21C) 82Kw 112CV 2351cc
PAJERO PININ (H6_W, H7_W)  
1.8 (H76W, H66W) 84Kw 114CV 1834cc
1.8 GDI (H66W) 88Kw 120CV 1834cc
2.0 GDI (H67W, H77W) 95Kw 129CV 1999cc
PAJERO SPORT (K90)  
2.4 87Kw 118CV 2351cc
2.4 82Kw 112CV 2351cc
SPACE RUNNER (N1_W, N2_W)  
1.8 (N11W) 90Kw 122CV 1834cc
1.8 (N11W) 85Kw 116CV 1834cc
1.8 4WD (N21W) 90Kw 122CV 1834cc
1.8 4WD (N21W) 85Kw 116CV 1834cc
SPACE STAR (DG_A)  
1.3 16V (DG1A) 63Kw 86CV 1299cc
1.3 16V (DG1A) 61Kw 83CV 1299cc
1.3 16V (DG1A) 60Kw 82CV 1299cc
1.6 16V (DG3A) 72Kw 98CV 1584cc
1.8 GDI (DG5A) 90Kw 122CV 1834cc
1.8 GDI (DG5A) 87Kw 118CV 1834cc
1.8 MPI 82Kw 112CV 1834cc
SPACE STAR Schragheck (A0_A)  
1.2 (A03A) 59Kw 80CV 1193cc
SPACE WAGON (D0_V/W)  
2.0 4WD (D08W) 75Kw 102CV 1997cc From construction year: 05.1990
SPACE WAGON (N3_W, N4_W)  
1.8 (N31W) 90Kw 122CV 1834cc
1.8 4WD (N41W) 90Kw 122CV 1834cc
2.0 (N33W) 98Kw 133CV 1997cc
2.0 4WD (N43W) 98Kw 133CV 1997cc
OPEL  
ASTRA F (56_, 57_)  
1.7 TDS 60Kw 82CV 1686cc
ASTRA F Caravan (51_, 52_)  
1.7 TDS 60Kw 82CV 1686cc
COMBO (71_)  
1.7 D 44Kw 60CV 1686cc
COMBO Kasten/Kombi (X12)  
1.4 70Kw 95CV 1368cc
COMBO Tour (X12)  
1.4 70Kw 95CV 1368cc
CORSA A CC (93_, 94_, 98_, 99_)  
1.5 D 37Kw 50CV 1488cc
1.5 TD 49Kw 67CV 1488cc
CORSA A TR (91_, 92_, 96_, 97_)  
1.5 D 37Kw 50CV 1488cc
1.5 TD 49Kw 67CV 1488cc
CORSA B (73_, 78_, 79_)  
1.5 D 37Kw 50CV 1488cc
1.5 TD 49Kw 67CV 1488cc
1.7 D 44Kw 60CV 1686cc
CORSA B Kombi (F35)  
1.7 D 44Kw 60CV 1686cc
VECTRA A (86_, 87_)  
1.7 TD 60Kw 82CV 1686cc
VECTRA A CC (88_, 89_)  
1.7 TD 60Kw 82CV 1686cc
VECTRA B (36_)  
1.7 TD 60Kw 82CV 1686cc
VECTRA B Caravan (31_)  
1.7 TD 60Kw 82CV 1686cc
VECTRA B CC (38_)  
1.7 TD 60Kw 82CV 1686cc
PEUGEOT  
4007 (GP_)  
2.4 16V 125Kw 170CV 2360cc
4008  
1.8 HDi AWC 110Kw 150CV 1798cc
PROTON  
PERSONA 400 (C9_S)  
415 GLi/GLSi 66Kw 90CV 1468cc
416 GLXi 83Kw 113CV 1597cc
418 85Kw 115CV 1834cc
PERSONA 400 Hatchback (C9_C, C9_S)  
415 GLi/GLSi 66Kw 90CV 1468cc
416 GLXi 83Kw 113CV 1597cc
416 i 70Kw 95CV 1597cc
418 GLXi 85Kw 115CV 1834cc
VOLVO  
S40 I (VS)  
1.8 i 92Kw 125CV 1834cc
V40 Kombi (VW)  
1.8 i 92Kw 125CV 1834cc
1.8 i 90Kw 122CV 1834cc
ZASTAVA  
10 (188)  
1.2 60 44Kw 60CV 1242cc
 proizvodjač i modelverzija
DEUTZ-FAHR  
AGROKID  
210 26 KW, 35 CV, 1500 CC, 1.60 Tonnage
220 30 KW, 41 CV, 1500 CC, 1.60 Tonnage
230 35 KW, 47 CV, 1758 CC, 1.70 Tonnage
35 35 KW, 48 CV, 1490 CC, 2.40 Tonnage
45 31 KW, 42 CV, 1490 CC, 2.40 Tonnage

 

 O.E. Brojevi

ProizvodjačOEM Code
ACDelco VFF77EX
ACDelco X156
ACDelco X4012E
ACDelco X88
ALFA ROMEO 46544820
ALFA ROMEO 46751179
ALFA ROMEO 71736161
Brilliance China Automotive Holdings Lim SMD360935
CHAMPION (FEDERAL-MOGUL) F128/144
CHAMPION (FEDERAL-MOGUL) F128/606
CHRYSLER 55230822
CITROEN 1109AC
CITROEN 1109AE
CITROEN 1109CG
CITROEN/PEUGEOT 1109AC
CITROEN/PEUGEOT 1109AE
DELPHI FX0066
FIAAM FT5369
FIAAM FT5407
FIAT 46544820
FIAT 465448200
FIAT 46751179
FIAT 55230822
FIAT 55256470
FIAT 650134
FIAT 71736161
FIAT 71765459
FORD 1535505
FORD 1699522
FORD 3396825
FORD 3803268
FORD 9S516731AA
FORD AS516731AA
FORD KL0714302B
FRAM PH5317
FRAM PH5343
FRAM PH5949
GENERAL MOTORS 12582255
GENERAL MOTORS 90485456
GENERAL MOTORS 90541162
GENERAL MOTORS 90541163
GENERAL MOTORS 91151707
GENERAL MOTORS 91151708
GENERAL MOTORS 93156769
GENERAL MOTORS 93156956
GENERAL MOTORS 93182630
GENERAL MOTORS 94314263
GENERAL MOTORS 94316263
HENGST FILTER H97W02
HENGST FILTER H97W05
HONDA 15400PLC004
HONDA 15400RBAF01
HYUNDAI OJE1514302
INFINITI 152089F60A
ISUZU 8943687270
ISUZU 8944128150
KIA OJE1514302
KNECHT FILTER OC196
KNECHT FILTER OC259
KOMATSU YM12915035151
LANCIA 46544820
LANCIA 71736161
MANN-FILTER W610/3
MANN-FILTER W610/82
MAZDA G6Y014302A
MAZDA JE1514302
MAZDA JEY014302
MAZDA JEY0143029A
MAZDA JEY014302A
MAZDA JEYO14302
MAZDA RFY0143029A
MITSUBISHI 30A4000100
MITSUBISHI MD05281090
MITSUBISHI MD135737
MITSUBISHI MD320276
MITSUBISHI MD321589
MITSUBISHI MD325714
MITSUBISHI MD332687
MITSUBISHI MD352627
MITSUBISHI MD360935
MITSUBISHI MD365876
MITSUBISHI MZ690070
MITSUBISHI MZ690072
MITSUBISHI MZ690115
MITSUBISHI MZ690116
NISSAN 1520831U00
NISSAN 152089F60A
OPEL 5650301
OPEL 649007
OPEL 649010
OPEL 649012
OPEL 649013
OPEL 649014
OPEL 649020
OPEL 90511146
OPEL 94314263
OPEL VOF225
OPEL VOF500
OPEL VOF88
PEUGEOT 1109AC
PEUGEOT 1109AE
PEUGEOT 1109CG
PROTON PW510577
PROTON PW510577E
PURFLUX LS225
PURFLUX LS287
PURFLUX LS910
ROBERT BOSCH GMBH 0986452041
SOFIMA S3265R
SOFIMA S4030R
Sogefi Filtration France BC1317
Sogefi Filtration France BC1318
TECNOCAR R198
TECNOCAR R304
UFI FILTERS SPA 2326500
UFI FILTERS SPA 2343800
VAUXHALL 4318092
VAUXHALL 649014
VAUXHALL VOF225
VAUXHALL VOF500
VAUXHALL VOF88
VOLVO 11715849
VOLVO 30866266

1A FIRST AUTOMOTIVE L40304
1A FIRST AUTOMOTIVE L40352
1A FIRST AUTOMOTIVE L40519
ALCO FILTER SP-1076
ALCO FILTER SP-1094
ALCO FILTER SP-940
BORG & BECK BFO4017
BORG & BECK BFO4044
BOSCH 0 451 103 111
BOSCH 0 451 103 300
BOSCH 0 986 452 041
BOSCH 0 986 452 605
BOSCH 0 986 627 648
BOSCH 0 986 AF1 182
BOSCH 0 986 B00 012
BOSCH 0 986 B00 013
BOSCH 0 986 B00 015
BOSCH 0 986 TF0 033
BOSCH 0 986 TF0 089
BOSCH 0 986 TF0 091
BOSCH F 002 H20 358
CHAMPION COF100107S
CHAMPION COF100128S
CHAMPION COF101103S
CHAMPION F103/606
CHAMPION F107/606
CHAMPION F128/606
CLEAN FILTERS DO 818
CLEAN FILTERS DO1822
CLEAN FILTERS DO1823
COMLINE EOF008
COMLINE EOF039
COMLINE EOF074
COOPERSFIAAM FILTERS FT5332
COOPERSFIAAM FILTERS FT5369
DENCKERMANN A210010
DENCKERMANN A210021
DENCKERMANN A210025
FEBI BILSTEIN 32100
FEBI BILSTEIN 39838
FIL FILTER ZP 3091
FIL FILTER ZP 553
FIL FILTER ZP 553 A
FILTRON OP537/1
FILTRON OP545/2
FRAM PH5752
FRAM PH5949
HENGST FILTER H14W28
HENGST FILTER H90W15
HENGST FILTER H97W05
HOFFER 15048/3
HOFFER 15202/3
JP GROUP 1218502700
JP GROUP 1218502709
JP GROUP 3118500209
JP GROUP 3318500209
KAGER 10-0026
KAGER 10-0044
KAMOKA F101401
KAMOKA F102901
KLAXCAR FRANCE FH008z
KNECHT OC 272
KNECHT OC 983
KNECHT OC 986
KOLBENSCHMIDT 50013109
KOLBENSCHMIDT 50013253
KOSHIMO 1801.0081001
KOSHIMO 1801.0081014
KOSHIMO 1801.0081057
KRAFT AUTOMOTIVE 1703000
KRAFT AUTOMOTIVE 1703392
KRAFT AUTOMOTIVE 1703610
LYNXauto LC-1802
LYNXauto LC-1806
LYNXauto LC-414
MAGNETI MARELLI 150180030400
MAGNETI MARELLI 150180035200
MAGNETI MARELLI 150180051900
MAGNETI MARELLI 153071760117
MAGNETI MARELLI 153071760122
MAGNETI MARELLI 153071760123
MAGNETI MARELLI 153071760127
MAGNETI MARELLI 154074377180
MAGNETI MARELLI 154096392200
MAGNETI MARELLI 154096913200
MAGNETI MARELLI 154705209270
MAGNETI MARELLI 154705290720
MAHLE ORIGINAL OC 272
MAHLE ORIGINAL OC 600
MAHLE ORIGINAL OC 983
MAHLE ORIGINAL OC 986
MANN-FILTER W 610/3
MANN-FILTER W 712/16
MANN-FILTER W 713/16
MAPCO 61352
MAPCO 61556
MAPCO 62003
MASTER-SPORT 610/3-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 712/16-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 713/16-MG-OF-PCS-MS
MASTER-SPORT 713/16-OF-PCS-MS
MAXGEAR 26-0028
MAXGEAR 26-0029
MAXGEAR 26-0030
MAXGEAR 26-0397
MEAT & DORIA 15048/3
MEAT & DORIA 15202/3
MECAFILTER ELH4139
MECAFILTER ELH4257
MECAFILTER H26
MECAFILTER H37
METAL LEVE OC 600
MEYLE 214 322 0008
MEYLE 214 597 0000
MEYLE 614 322 0000
MFILTER TF 27
MGA FH1021
MGA FH1038
MISFAT Z196
MULLER FILTER FO304
MULLER FILTER FO352
MULLER FILTER FO519
NIPPARTS J1314013
OPEN PARTS EOF4005.20
OPEN PARTS EOF4007.20
OPTIMAL FO-00154
OPTIMAL FO-00164
P.B.R. BC-1303
P.B.R. BC-1317
PATRON PF4120
PROFIT 1540-0307
PROFIT 1540-2624
PURFLUX LS296
PURFLUX LS910
QUINTON HAZELL QFL0057
QUINTON HAZELL QFL0063
SAKURA Automotive C-1011
SCT Germany SM 104
SCT Germany SM 158
SCT Germany SM 168
SOFIMA S 2530 R
SOFIMA S 4030 R
SOFIMA S 9150 R
STARLINE SF OF0708
STELLOX 20-50066-SX
SWAG 70 93 2100
SWAG 70 93 9838
TECNOCAR R304
TECNOCAR R519
UFI 23.196.00
UFI 23.415.00
UFI 23.438.00
UNICO FILTER LI 690/3
UNICO FILTER LI 7100/16
UNICO FILTER LI 779/16
UNIFLUX FILTERS XO178
UNIFLUX FILTERS XO237C
UNIFLUX FILTERS XO276
VAICO V24-0018
VAICO V24-0047
VAICO V24-0344
VAICO V24-7178
VALEO 586012
VALEO 586013
VALEO 586021
VALEO 586051
WIX FILTERS WL7083
WIX FILTERS WL7252
Filteri:
Filter ulja
Proizvođač:
Meat & Doria
ALFA ROMEO - modeli :
  • ALFA ROMEO MITO (955) , 1.4 2008 / 09 1368 cm² , 70 kW (95 KS) hatchback
FIAT - modeli :
  • FIAT 500 (312) , 1.2 2007 / 10 1242 cm² , 51 kW (69 KS) hatchback
  • FIAT 500 (312) , 1.2 LPG 2010 / 12 1242 cm² , 51 kW (69 KS) hatchback
  • FIAT 500 (312) , 1.4 2007 / 10 1368 cm² , 74 kW (100 KS) hatchback
  • FIAT 500 C (312) , 1.2 2009 / 09 1242 cm² , 51 kW (69 KS) kabriolet
  • FIAT 500 C (312) , 1.4 2009 / 09 1368 cm² , 74 kW (100 KS) kabriolet
  • FIAT 500L , 1.4 2012 / 09 1368 cm² , 70 kW (95 KS) hatchback
  • FIAT BRAVA (182) , 1.2 16V 80 2000 / 10 - 2001 / 10 1242 cm² , 59 kW (80 KS) hatchback
  • FIAT BRAVO I (182) , 1.2 16V 80 2000 / 10 - 2001 / 10 1242 cm² , 59 kW (80 KS) hatchback
  • FIAT BRAVO II (198) , 1.4 2007 / 04 1368 cm² , 66 kW (90 KS) hatchback
  • FIAT BRAVO II (198) , 1.4 LPG 2009 / 11 1368 cm² , 66 kW (90 KS) hatchback
  • FIAT DOBLO (119) , 1.2 (223AXA1A) 2001 / 03 1242 cm² , 48 kW (65 KS) transportno vozilo (van)
  • FIAT DOBLO (119) , 1.4 2005 / 10 1368 cm² , 57 kW (77 KS) transportno vozilo (van)
  • FIAT DOBLO Cargo (223) , 1.2 (223ZXA1A) 2001 / 03 1242 cm² , 48 kW (65 KS) sanduk
  • FIAT DOBLO Cargo (223) , 1.4 2005 / 10 1368 cm² , 57 kW (77 KS) sanduk
  • FIAT DOBLO Platforma/sasija (263) , 1.4 2010 / 04 1368 cm² , 70 kW (95 KS) platforma/sasija
  • FIAT DOBLO Sanduk/Kombi (263) , 1.4 2011 / 10 1368 cm² , 88 kW (120 KS) sanduk/kombi
  • FIAT DOBLO Sanduk/Kombi (263) , 1.4 Natural Power 2010 / 06 1368 cm² , 88 kW (120 KS) sanduk/kombi
  • FIAT DOBLO Transportno vozilo (Van) (152, 263) , 1.4 2010 / 02 1368 cm² , 70 kW (95 KS) transportno vozilo (van)
  • FIAT DOBLO Transportno vozilo (Van) (152, 263) , 1.4 Natural Power 2010 / 02 1368 cm² , 88 kW (120 KS) transportno vozilo (van)
  • FIAT FIORINO Sanduk/Kombi (225) , 1.4 Natural Power 2009 / 10 1368 cm² , 57 kW (78 KS) sanduk/kombi
  • FIAT IDEA , 1.2 16V 2004 / 01 1242 cm² , 59 kW (80 KS) transportno vozilo (van)
  • FIAT IDEA , 1.4 2005 / 10 1368 cm² , 57 kW (77 KS) transportno vozilo (van)
  • FIAT IDEA , 1.4 16V 2004 / 01 1368 cm² , 70 kW (95 KS) transportno vozilo (van)
  • FIAT LINEA (323) , 1.4 2007 / 06 1368 cm² , 57 kW (77 KS) sedan
  • FIAT MAREA (185) , 1.2 16V 1998 / 10 - 2002 / 05 1242 cm² , 60 kW (82 KS) sedan
  • FIAT MAREA Weekend (185) , 1.2 16V 1998 / 10 - 2002 / 05 1242 cm² , 60 kW (82 KS) kombi
  • FIAT PANDA (169) , 1.1 2003 / 09 1108 cm² , 40 kW (54 KS) hatchback
  • FIAT PANDA (169) , 1.2 2003 / 09 1242 cm² , 44 kW (60 KS) hatchback
  • FIAT PANDA (169) , 1.2 4x4 2004 / 10 1242 cm² , 44 kW (60 KS) hatchback
  • FIAT PANDA (169) , 1.2 Bi-Power / Natural Power 2007 / 01 1242 cm² , 44 kW (60 KS) hatchback
  • FIAT PANDA (169) , 1.2 LPG 2009 / 04 1242 cm² , 44 kW (60 KS) hatchback
  • FIAT PANDA (169) , 1.4 2006 / 10 1368 cm² , 74 kW (100 KS) hatchback
  • FIAT PANDA (169) , 1.4 Bi-Power / Natural Power 2010 / 09 1368 cm² , 57 kW (78 KS) hatchback
  • FIAT PANDA (169) , 1.4 Natural Power 2010 / 01 1368 cm² , 51 kW (69 KS) hatchback
  • FIAT PANDA (312) , 1.2 2012 / 02 1242 cm² , 51 kW (69 KS) hatchback
  • FIAT PANDA (312) , 1.2 LPG 2012 / 06 1242 cm² , 51 kW (69 KS) hatchback
  • FIAT PANDA Van (169) , 1.4 Natural Power 2009 / 10 1368 cm² , 57 kW (78 KS) sanduk/kombi
  • FIAT PUNTO (176) , 1.2 16V 1997 / 04 - 1999 / 09 1242 cm² , 63 kW (86 KS) hatchback
  • FIAT PUNTO (188) , 1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639...) 1999 / 09 1242 cm² , 59 kW (80 KS) hatchback
  • FIAT PUNTO (188) , 1.2 Natural Power 2003 / 09 1242 cm² , 44 kW (60 KS) hatchback
  • FIAT PUNTO (188) , 1.4 2003 / 09 1368 cm² , 70 kW (95 KS) hatchback
  • FIAT PUNTO (199) , 1.2 2012 / 03 1242 cm² , 51 kW (69 KS) hatchback
  • FIAT PUNTO (199) , 1.4 2012 / 03 1368 cm² , 57 kW (78 KS) hatchback
  • FIAT PUNTO (199) , 1.4 Bifuel 2012 / 03 1368 cm² , 57 kW (78 KS) hatchback
  • FIAT PUNTO (199) , 1.4 Natural Power 2012 / 03 1368 cm² , 57 kW (78 KS) hatchback

Nema podataka

Napišite komentar

Pokušavamo da budemo što precizniji u opisu proizvoda, ali ne garantujemo da su svi opisi kompletni i bez grešaka. Za detaljnije informacije o artiklu, načinu isporuke i za sva pitanja možete nas kontaktirati na (+381) 011/2463-465.