Amortizer prednji levi MONROE G8064 - gasni - Grande Punto
- — Gotovinsko plaćanje kurirskoj službi
- — Virmansko plaćanje (sa računa firme)
- — Plaćanje u prodavnici
- — Kontakt telefon: 011-2463-465
- — Sve cene su sa uračunatim PDV-om
- — Period vraćanja robe je 14 dana
ALFA ROMEO Oblik karoserije Zapremina / Snaga Godište Model |
|||
| MITO (955) , 1.3 JTDM | 2009 / 10 | 1248 cm² , 70 kW (95 KS) | hatchback |
| MITO (955) , 1.4 | 2010 / 08 | 1368 cm² , 77 kW (105 KS) | hatchback |
| MITO (955) , 1.4 Bifuel | 2011 / 07 | 1368 cm² , 88 kW (120 KS) | hatchback |
| MITO (955) , 1.4 TB | 2009 / 10 | 1368 cm² , 120 kW (163 KS) | hatchback |
| MITO (955) , 1.6 JTDM | 2008 / 09 | 1598 cm² , 88 kW (120 KS) | hatchback |
FIAT Oblik karoserije Zapremina / Snaga Godište Model |
|||
| LINEA (323) , 1.3 D Multijet | 2007 / 06 | 1248 cm² , 66 kW (90 KS) | sedan |
| LINEA (323) , 1.4 | 2007 / 06 | 1368 cm² , 57 kW (77 KS) | sedan |
| LINEA (323) , 1.4 T-Jet | 2007 / 09 | 1368 cm² , 88 kW (120 KS) | sedan |
| LINEA (323) , 1.6 | 2008 / 07 | 1597 cm² , 80 kW (109 KS) | sedan |
| LINEA (323) , 1.6 D Multijet | 2009 / 06 | 1598 cm² , 77 kW (105 KS) | sedan |
| LINEA (323) , 1.9 16V | 2008 / 07 | 1855 cm² , 94 kW (128 KS) | sedan |
| PUNTO (199) , 0.9 Bifuel | 2012 / 03 | 875 cm² , 63 kW (86 KS) | hatchback |
| PUNTO (199) , 0.9 Twinair Turbo | 2012 / 03 | 875 cm² , 63 kW (86 KS) | hatchback |
| PUNTO (199) , 1.2 | 2012 / 03 | 1242 cm² , 51 kW (69 KS) | hatchback |
| PUNTO (199) , 1.3 D Multijet | 2012 / 03 | 1248 cm² , 62 kW (84 KS) | hatchback |
| PUNTO (199) , 1.4 | 2012 / 03 | 1368 cm² , 57 kW (78 KS) | hatchback |
| PUNTO (199) , 1.4 Bifuel | 2012 / 03 | 1368 cm² , 57 kW (78 KS) | hatchback |
| PUNTO (199) , 1.4 Multi Air | 2012 / 03 | 1368 cm² , 77 kW (105 KS) | hatchback |
| PUNTO (199) , 1.4 Turbo Multi Air | 2012 / 03 | 1368 cm² , 99 kW (135 KS) | hatchback |
| PUNTO EVO (199) , 1.2 | 2009 / 10 - 2012 / 02 | 1242 cm² , 51 kW (69 KS) | hatchback |
| PUNTO EVO (199) , 1.3 D Multijet | 2009 / 10 - 2012 / 02 | 1248 cm² , 55 kW (75 KS) | hatchback |
| PUNTO EVO (199) , 1.4 | 2009 / 07 - 2012 / 02 | 1368 cm² , 55 kW (75 KS) | hatchback |
| PUNTO EVO (199) , 1.4 16V | 2009 / 10 - 2012 / 02 | 1368 cm² , 77 kW (105 KS) | hatchback |
| PUNTO EVO (199) , 1.4 LPG | 2009 / 06 - 2012 / 02 | 1368 cm² , 57 kW (78 KS) | hatchback |
| PUNTO EVO (199) , 1.4 Natural Power | 2009 / 10 - 2012 / 02 | 1368 cm² , 57 kW (78 KS) | hatchback |
| PUNTO EVO (199) , 1.6 D Multijet | 2009 / 10 - 2012 / 02 | 1598 cm² , 88 kW (120 KS) | hatchback |
| PUNTO / GRANDE PUNTO (199) , 1.2 | 2005 / 10 | 1242 cm² , 48 kW (65 KS) | hatchback |
| PUNTO / GRANDE PUNTO (199) , 1.3 D Multijet | 2010 / 04 | 1248 cm² , 62 kW (84 KS) | hatchback |
| PUNTO / GRANDE PUNTO (199) , 1.4 | 2006 / 06 | 1368 cm² , 55 kW (75 KS) | hatchback |
| PUNTO / GRANDE PUNTO (199) , 1.4 16V | 2005 / 10 | 1368 cm² , 70 kW (95 KS) | hatchback |
| PUNTO / GRANDE PUNTO (199) , 1.4 Abarth | 2007 / 12 | 1368 cm² , 132 kW (180 KS) | hatchback |
| PUNTO / GRANDE PUNTO (199) , 1.4 LPG | 2008 / 12 | 1368 cm² , 57 kW (78 KS) | hatchback |
| PUNTO / GRANDE PUNTO (199) , 1.4 Natural Power | 2008 / 07 | 1368 cm² , 57 kW (78 KS) | hatchback |
| PUNTO / GRANDE PUNTO (199) , 1.4 T-Jet | 2007 / 09 | 1368 cm² , 88 kW (120 KS) | hatchback |
| PUNTO / GRANDE PUNTO (199) , 1.6 D Multijet | 2008 / 07 | 1598 cm² , 88 kW (120 KS) | hatchback |
| PUNTO / GRANDE PUNTO (199) , 1.9 D Multijet | 2006 / 06 | 1910 cm² , 85 kW (116 KS) | hatchback |
| STILO (192) , 1.4 16V | 2005 / 03 - 2006 / 11 | 1368 cm² , 66 kW (90 KS) | hatchback |
OPEL Oblik karoserije Zapremina / Snaga Godište Model |
|||
| CORSA D , 1.0 | 2006 / 07 | 998 cm² , 44 kW (60 KS) | hatchback |
| CORSA D , 1.2 | 2006 / 07 | 1229 cm² , 59 kW (80 KS) | hatchback |
| CORSA D , 1.2 LPG | 2009 / 09 | 1229 cm² , 59 kW (80 KS) | hatchback |
| CORSA D , 1.3 CDTI | 2006 / 07 | 1248 cm² , 66 kW (90 KS) | hatchback |
| CORSA D , 1.4 | 2009 / 09 | 1398 cm² , 64 kW (87 KS) | hatchback |
| CORSA D , 1.4 LPG | 2006 / 07 | 1364 cm² , 66 kW (90 KS) | hatchback |
| CORSA D , 1.6 Turbo | 2011 / 06 | 1598 cm² , 155 kW (211 KS) | hatchback |
| CORSA D , 1.7 CDTI | 2010 / 06 | 1686 cm² , 96 kW (130 KS) | hatchback |
Proizvođač Oznaka proizvoda
BENDIX 062123GLB
BILSTEIN 22-158475
DELPHI KG9606
DENCKERMANN DSB180G
GABRIEL G35594
GABRIEL G35598
GABRIEL G37827
GABRIEL G37828
MAGNETI MARELLI 351938070100
MAGNETI MARELLI 351938070200
MAGNETI MARELLI 455178365400
MAGNETI MARELLI 455570078300
MAGNETI MARELLI 455570365600
MAGNETI MARELLI 455570366000
MAGNUM TECHNOLOGY AGF088MT
MAPCO 20050
MEYLE 626 623 0016
OPTIMAL A-3451GL
QUINTON HAZELL 878014
SACHS 313 552
SACHS 313 566
SACHS 315 363
TRW JGM6456SL
TRW JGM6456T
TRW JGM6490SL
TRW JGM6490SR
TRW JGM6490T
TRW JGM6512SR
TRW JGM6512T
Nema podataka


ALFA ROMEO 